banner-kurumsal

   9 Eylül 2013 yılında Müzik Onair markamızla radyo ve müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan kurumumuz, özgün haberleri, sanatçı ve radyocular yaptığı röportajlar, düzenlediği ve sponsor olduğu etkinliklerle sektörde farklı bir yere gelmiştir. Sayılı radyo ve müzik haber portallarından biri olan Müzik Onair, her zaman sanat ve radyo camiasında emek gösteren her kesime karşı saygılı ve ilkeli duruşuyla örnek olmuştur. Misyonu, Türkiye’deki en iyi radyo ve müzik portalı olmak olan Müzik Onair günden güne takipçileri sayesinde büyümüş ve VideOnair adlı video paylaşım sitesinin temellerini atmıştır.

    8 Şubat 2014 yılında hizmete açılan VideOnair’da, müzik dünyasındaki en son video klipler ve video kliplerdeki şarkılara ait şarkı sözlerini bir sayfada birleştirmiş, bu konuda sektördeki açığı kapatmayı hedeflemiştir. Ziyaretçilerin ayrıca sosyal medyada paylaşabildiği, yorum yazabildiği, video klipleri beğenerek popüleritesi arttırabildiği VideOnair, geniş video klip arşivi ile bir marka haline gelmiştir.

    Onair Akustik isimli markamız ise müzik sektöründeki akustik performansları tek bir çatı altında birleştirip dinleyici ve takipçilere daha kolay bir ortamda sunum hazırlanmak için hizmete açılmıştır. Onair Akustik, akustik performansları yayınlarken telif haklarına saygılı kalmış ve akustik performans hangi isimle yayınlanmış ise ona özel kanallar açarak orada paylaşıma açmıştır. Bu sayede dinleyici ve kullanıcılarda kanalları tanıma, kolay kullanım hizmetlerinden faydalanmıştır.

    Onair Radyolar ise Türkiye’de ulusal, yerel ve web radyoları tek bir çatı altından birleştirmek adına açılmıştır. Bu portalı takip eden dinleyiciler, radyoları dinlerken sosyal medya adreslerindeki paylaşımlara da erişibilir . Onair Radyolarda ayrıca radyo hakkındaki kurumsal ve frekans bilgileri ile radyo uygulamalarına da erişilebilmektedir.

 

Onair Music & Entertainment Company