banner-kurumsal1

   9 Eylül 2013 yılında Müzik Onair markamızla radyo ve müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan kurumumuz, özgün haberleri, sanatçı ve radyocularla yaptığı röportajlar, düzenlediği ve sponsor olduğu etkinliklerle sektörde farklı bir yere gelmiştir. Sayılı radyo ve müzik haber portallarından biri olan Müzik Onair, her zaman sanat ve radyo camiasında emek gösteren her kesime karşı saygılı ve ilkeli duruşuyla örnek olmuştur. Misyonu, Türkiye’deki en iyi radyo ve müzik portalı olmak olan Müzik Onair günden güne takipçileri sayesinde büyümüş ve VideOnair adlı video paylaşım sitesinin temellerini atmıştır.

    8 Şubat 2014 yılında hizmete açılan VideOnair , ilk açıldığı zaman müzik dünyasındaki en son video klipler ve video kliplerdeki şarkılara ait şarkı sözlerini bir sayfada birleştirmiş, bu konuda sektördeki açığı kapatmayı hedeflemiştir. Ziyaretçilerin ayrıca sosyal medyada paylaşabildiği, yorum yazabildiği, video klipleri beğenerek popüleritesi arttırabildiği VideOnair, geniş video klip arşivi ile bir marka haline gelmiştir. Bu marka duruşundan yola çıkarak 8 Şubat 2018 tarihinde VideOnair müzik haricinde dizi, film ve eğlence adına tün video klipleri bir çatı altına toplamıştır.

    Onair Akustik isimli markamız ise müzik sektöründeki akustik performansları tek bir çatı altında birleştirip dinleyici ve takipçilere daha kolay bir ortamda sunum hazırlanmak için hizmete açılmıştır. Onair Akustik, akustik performansları yayınlarken telif haklarını önemsemiş ve akustik performans hangi isimle yayınlanmış ise ona özel kanallar açarak orada paylaşıma açmıştır. Bu sayede dinleyici ve kullanıcılarda kanalları tanıma, kolay kullanım hizmetlerinden faydalanmıştır.

Onair Company