Müzik Onair

Türkiye’nin radyo ve müzik portalı sloganıyla 9 Eylül 2013 tarihinde kuruldu. Müzik Onair markamızda radyo ve müzik dünyasından en son gelişmelerin yanında müzik listeleri, en son çıkan albümler ve ulusal-yerel radyocu röportajları, sanatçı röportajları da yer almaktadır.


VideOnair

Türkiye’nin video klip merkezi sloganıyla 8 Şubat 2014 tarihinde kuruldu. VideOnair markamız Türkiye’deki tüm şarkıcı ve sanatçıların en son video kliplerinin olduğu, worldwide markasıylada dünyadaki şarkıcı ve sanatçıların en sevilen ve en son çıkan video kliplerine de yer verildiği ve oylama bölümüyle izleyici farklı bir deneyim sunan video paylaşım portalıdır.


Onair Akustik

Gerçek Aşkların, gerçek müzikleri sloganıyla 30 Ekim 2014 tarihinde kuruldu.Onair Akustik markamız Türkiye ve dünyadaki tüm akustik müzik videolarının bir arada bulunduğu bir video paylaşım portalıdır. Ayrıca Onair Akustik yerel gruplara destek olarak Akustik Onair adı altında akustik videolarında bulunduğu bir portaldır.


Radyolar Onair

Sadece Radyo sloganıyla 25 Nisan 2015 tarihinde kuruldu. Onair Radyolar markamız Türkiye’deki tüm radyoların yayınlarının, yayın akışlarının, kurumsal – frekanslar bilgileri ile sosyal medya paylaşımları ve yayınlarını kapsamaktadır. En Sosyal Radyo Platformu ilkesiyle yola çıkan markamız her geçen gün güncellenmekte ve takipçilerine yenilikler sunmaktadır.


Umut Parkın Design

17 Eylül 2006 tarihinde kurulan Umut Parkın Design markamız, web tasarımları, kolaylaştırıcı uygulamaları ve estetik görünüşlü dizaynları ile web dünyasında fark yaratmaktadır. Website, logo, afiş tasarımlarının yanında seslendirme, jingle ve tanıtım hizmetide veren markamız her geçen gün yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam etmektedir.


Müzik Onair Ödülleri

2016 Yılında dağıtılmaya başlanılan başarı ödülleridir. Müzik Onair, juri eşliğinde her kategoride yılın en iyi 10 adayını seçer. Bu 10 adayı halk oylar ve her kategorinin birincisine bu ödülden verilir. Müzik Onair Ödülleri her sene törenle düzenlenir.


Müzik Onair TV

2015 yılında kurulan Müzik Onair TV, müzik, radyo alanında tüm videoları kapsayan bir internet TV ve portalıdır. Yayın hayatına şuan sadece video portalı olarak devam etmektedir.


Müzik Onair PR

2017 yılında kurulan Müzik Onair PR markamız, basın danışmanlığı, tanıtım ve organizasyon alanlarında hizmet vermektedir. Sanatçıların tüm gereksinimleri kusursuzca karşılanır ve bir marka haline getirilir.


Müzik Onair FM

Müzik Onair FM halen proje aşamasındadır.


Onair FM

Onair FM halen proje aşamasındadır.


Müzik Onair Records

2018 yılında kurulan amatör seslere profesyonel destek veren bir prodüksiyon şirketidir.