MÜZİK ONAIR

Türkiye’nin radyo ve müzik portalı sloganıyla 9 Eylül 2013 tarihinde kuruldu. Müzik Onair markamızda radyo ve müzik dünyasından en son gelişmelerin yanında müzik listeleri, en son çıkan albümler ve ulusal-yerel radyocu röportajları, sanatçı röportajları da yer almaktadır.

www.muzikonair.com


 

VİDEONAIR

Türkiye’nin video klip merkezi sloganıyla 8 Şubat 2014 tarihinde kuruldu. VideOnair markamız Türkiye’deki tüm şarkıcı ve sanatçıların en son video kliplerinin olduğu, worldwide markasıylada dünyadaki şarkıcı ve sanatçıların en sevilen ve en son çıkan video kliplerine de yer verildiği ve oylama bölümüyle izleyici farklı bir deneyim sunan video paylaşım portalıdır.

www.videonair.com

muzikonair-11

ONAIR AKUSTİK

Gerçek Aşkların, gerçek müzikleri sloganıyla 30 Ekim 2014 tarihinde kuruldu.Onair Akustik markamız Türkiye ve dünyadaki tüm akustik müzik videolarının bir arada bulunduğu bir video paylaşım portalıdır. Ayrıca Onair Akustik yerel gruplara destek olarak Akustik Onair adı altında akustik videolarında bulunduğu bir portaldır.

www.onairakustik.com


 

ONAİR RADYOLAR

Sadece Radyo sloganıyla 25 Nisan 2015 tarihinde kuruldu. Onair Radyolar markamız Türkiye’deki tüm radyoların yayınlarının, yayın akışlarının, kurumsal – frekanslar bilgileri ile sosyal medya paylaşımları ve yayınlarını kapsamaktadır. En Sosyal Radyo Platformu ilkesiyle yola çıkan markamız her geçen gün güncellenmekte ve takipçilerine yenilikler sunmaktadır.

radyolaronair.com

muzikonair-11

UMUT PARKIN

17 Eylül 2006 tarihinde kurulan Umut Parkın Design markamız, web tasarımları, kolaylaştırıcı uygulamaları ve estetik görünüşlü dizaynları ile web dünyasında fark yaratmaktadır. Website, logo, afiş tasarımlarının yanında seslendirme, jingle ve tanıtım hizmetide veren markamız her geçen gün yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

www.umutparkin.com