Müzik ve Radyo Dolu Nice Yıllara ! #MüzikOnair

Müzik ve Radyo Dolu Nice Yıllara ! #MüzikOnair

” Türkiye’nin radyo ve müzik portalı sloganıyla 9 Eylül 2013 tarihinde kurulan Müzik Onair markamız, radyo ve müzik dünyasından en son gelişmelerin yanında müzik listeleri, en son çıkan albümler ve ulusal-yerel radyo / radyocu haberlerini tarafsız ve hızlı habercilik anlayışıyla sizinle paylaştı ve paylaşmaya devam edecektir. Müzik Onair ‘ı Müzik Onair yapan tüm takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Mutlu Yıllar #MüzikOnair ! ”

Onair Music & Entertainmet Company


Müzik Onair Nedir ? (Tarihçe)

9 Eylül 2013 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik portalı sloganlı Müzik Onair, Onair Music & Entertainment Company markasıdır.

Doğru, tarafsız ve dürüst haber anlayışı ile yola çıkan Müzik Onair’ın tek amacı müzik ve radyoseverlere en hızlı haberleri ulaştırmaktır. Bu hedefle yola çıkmış olan Müzik Onair takipçilerinden aldığı güçle günden güne büyümeye devam etmektedir. Müzik ve radyo piyasasında ender portallardan biri olan markamız, en hızlı haberleri takipçilerine ulaştırırken müzik ve radyo dünyasının değerli kişilerininde kişisel haklarına saygılıdır. Bu yönde her türlü şikayeti, öneriyi dikkate alan kurumumuz, müzik ve radyo dünyasının en samimi kuruluştur.

Günden güne büyüyen markamızın içerisinde Videonair, Onair Akustik ve Radyolar Onair isimli üç farklı portalda bulunmaktadır.

Videonair, en son video kliplerin yayınlandığı ve takipçilerimiz tarafından oylandığı bir video portalıdır.

Onair Akustik, Türkiye’nin ilk ve en büyük akustik performans sitesidir.

Radyolar Onair ise yaratıcı bir radyo player’ıdır. Türkiye’deki ulusal, yerel ve web radyolarının bir arada bulunduğu en geniş radyo portalıdır.

No Comments

Post A Comment